
Po raz drugi Osowianki, Osowianie oraz osoby odwiedzające dzielnicę powitają lato i czas wakacji podczas sąsiedzkiego wydarzenia! Rada Dzielnicy w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "INNE jest piękne", Klubem Sąsiedzkim "GARAŻ" oraz Klubem Sportowym Olimpia Osowa zaprasza do piknikowania, grillowania oraz zabawy podczas Osowskiego Powitania Lata 2026, które odbędzie się w sobotę, 27 czerwca 2026 r., w godz. 15:00 – 22:00 w Parku Diany.