[x] Zamknij

ZWYCIĘSTWO SENIOREK W NOWYM TARGU

Piotr Ludwichowski, 2009-04-20

W minioną sobotę zespół seniorek ENERGA Olimpia Osowa przystąpił do rozgrywek fazy play-off . Na początek przyszło nam zmierzyć się z Gorcami  Nowy Targ .

Mecz z góralkami od początku do końca toczył się w bardzo szybkim tempie i oba zespoły chciały za wszelką cenę osiągnąć swój cel , czyli zwycięstwo .

Niestety sędziowie pozwolili na bardzo ostrą i wręcz brutalną grę , przez co składnych akcji było niewiele . Zespołem dojrzalszym taktycznie i lepszym technicznie była  ENERGA zaś gospodynie imponowały świetnym przygotowaniem fizycznym i ogromna determinacją . Pomimo zwycięstwa 7 : 4 nasz zespół musiał się bardzo mocno napracować . Pierwsza i trzecia tercja zakończyły się remisem a zwycięstwo uzyskaliśmy dzięki świetnej 2 tercji , która była najlepsza w naszym wykonaniu i została wygrana 3 : 0 .

GORCE Nowy Targ  -  ENERGA Olimpia Osowa   4 : 7 ( 3 : 3 , 0 : 3 , 1 : 1 )

1 : 1 Magda Krzystyniak – asysta Monika Waksmundzka

1 : 2 Ada Kwiecińska – Ania Chomnicka

1 : 3 Karolina Krawczyk – Maja Stenka

3 : 4 Irena Mroch

3 : 5 Ada Kwiecińska – Ania Chomnicka

3 : 6 Ania Chomnicka – Zosia Zajdzińska

4 : 7 Julia Jurkowska – Aniela Stelmasiewicz