[x] Zamknij

Rozpoczęła się runda rewanżowa I ligi seniorek

Piotr Ludwichowski, 2010-02-01

Wymęczone zwycięstwa nad MMKS Nowy Targ odniosły zawodniczki ENERGI Olimpia Osowa.

Duży wpływ na wyniki miały... spotkania z ubiegłego tygodnia , gdzie przyszło nam grać w okrojonym składzie.

Ciężko było poznać nasze zawodniczki, które grały bardzo powoli i ospale.
      Mnożyły się niecelne podania i błędy w obronie. Góralki broniły się całym zespołem i wykorzystywały każdą okazję na kontry. Pomimo iż sobotni mecz był cały czas pod naszą kontrolą musieliśmy uważać do końca na grożne kontrataki. Nie mogliśmy znależć sposobu na “murowanie” bramki przez cały zespół przeciwniczek.

Niedzielny mecz był bardzo podobny. Oddawaliśmy za mało strzałów a nasze podania były czytelne dla przeciwniczek. Po 3 tercji widniał wynik remisowy i potrzebna była dogrywka. Tutaj swoją przewagę udokumentowały gdańszczanki, które po bramce Juli Jurkowskiej wygrały 4:3.