[x] Zamknij

Znamy już mistrzów tenisa stołowego

Darek Milczyński, 2006-02-05

W niedzielę, 05.02.2006, w Gimnazjum nr 33 odbyły się II AMATORSKIE MISTRZOSTWA OSOWY W TENISIE STOŁOWYM - Osowa 2006. Impreza zorganizowana została przez Gimnazjum i Olimpię Osowa pod patronatem Rady Szkoły.

Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach: seniorów i młodzieży.

W grupie młodzieży po całotygodniowych eliminacjach do zawodów przystąpiło dwanaście osób. Zawody zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Pierwsze miejsce zajął Tomasz Seweryn, który jako jedyny nie przegrał żadnego meczu, drugie miejsce zajął Sebastian Bąkowski, trzecie miejsce - Paweł Rogowski, czwarte - Tomasz Bogalecki.

Nazwiska pozostałych osób, uczestniczących w turnieju: Sylwia Bąkowska, Magdalena Erdanowska, Maciej Skalbania, Maciej Lisowski, Piotr Lewandowski, Marlena Ratajska, Paulina Paszkiewicz, Paulina Pobudko. Spośród dziewczyn pierwsze miejsce zajęła Paulina Paszkiewicz.

Fotoreportaż z mistrzostw w tenisie stołowym:
      -->TUTAJ

W grupie seniorów zgłosiło się również dwanaście osób. Tutaj jednak - w odróżnieniu od grupy młodzieży - zawody zostały rozegrane systemem pucharowym, czyli przegrany odpada. W tej grupie bezkonkurencyjny okazał się Marek Biernat, który wygrał wszystkie swoje pojedynki i zajął pierwsze miejsce, na drugim uplasował się Albert Ignatowicz , na trzecim - Remigiusz Czapski, a na czwartym jego syn - Michał Czapski.

Pozostali zawodnicy uczestniczący w turnieju: Marzena Majerowska, Andrzej Szychta, Tomasz Górny, Aleksander Niezielski, Marcin Zabojsza, Piotr Jarcewski, Dariusz Wierzbowski, Zbigniew Pciachowski. Wśród kobiet bezkonkurencyjna była pani dyrektor Marzena Majerowska.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz medale. Wyróżnione panie otrzymały dyplomy.

Mistrzostwa były zorganizowane bardzo profesjonalnie, jak wiemy, od uczestników nie wpłynęły żadne skargi. Każdy wychodził zadowolony, choć większość - bardzo zmęczona.

Zarząd K.S. Olimpia Osowa bardzo dziękuje panom Mieczysławowi Czajkowskiemu oraz Zdzisławowi Pciachowskiemu za organizację turnieju.

Jednocześnie informujemy że 19.02. odbędzie się bieg narciarski lasami Osowy. W najbliższym czasie będziemy o tym informować.