Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji uług
zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

[x] Zamknij

Poznajmy kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego z okręgu nr 3

2018-09-23

Sześć osób spośród opublikowanych poniżej po najbliższych Wyborach Samorządowych, które odbędą się 21 października, będzie reprezentowało nas w nowym Sejmiku Wojewódzkim. Poznajmy kandydatów, pomyślmy nad tym, komu powierzyć swój głos!

Kolejność publikacji list poszczególnych komitetów wyborczych jest zgodna z ich umieszczeniem na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KULMA Aleksandra Barbara

41

Gdańsk

2

BONIECKI Łukasz Michał

29

Gdańsk

3

STROJNY Olga

34

Gdańsk

4

PIĄTKOWSKI Mateusz Michał

30

Gdańsk

5

KAMROWSKA Monika Joanna

24

Gdańsk

6

NAGIEL Michał Andrzej

21

Gdańsk

7

GROMADA Ewa Irena

31

Wejherowo

8

OSTROWSKI Maciej Piotr

34

Gdańsk

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław

79

Gdynia

2

BORKOWSKA Aneta Maria

50

Gdańsk

3

SZWEJK Wojciech Henryk

71

Gdańsk

4

RYBAKOWSKA Małgorzata

53

Gdańsk

5

DERDOWSKI Kazimierz Andrzej

68

Straszyn

6

KŁOS Małgorzata Maria

68

Sopot

7

GRAHN Marianna

80

Sopot

8

MŁOT Andrzej

72

Gdańsk

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WERYSZKO Marek Przemysław

48

Banino

2

EJSMONT Krystyna Dorota

60

Gdańsk

3

SKÓRZYBÓT Igor

20

Cewice

4

LÓPEZ-VALERO Karol Liliana

39

Gdańsk

5

BAPRAWSKI Roman Waldemar

65

Gdańsk

6

ŚWIECZKOWSKA Aleksandra Maria

40

Gdańsk

7

POPOWSKA Magdalena Maria

47

Gdańsk

 

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

MARKOWSKA Elżbieta Alfreda

61

Gdańsk

2

MIONSKOWSKA Agnieszka Karina

39

Gdańsk

3

ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof Włodzimierz

51

Gdańsk

4

HOCZYK Anna Patrycja

43

Gdańsk

5

GAJDEL Jan

45

Gdańsk

6

SOPEK Waldemar

59

Gdańsk

7

BĄK Maria Teresa

72

Gdańsk

8

POTULSKI Franciszek Józef

75

Gdańsk

 

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

STRUK Mieczysław Emil

57

Reda

2

ZYCH-CISOŃ Hanna Maria

63

Gdańsk

3

KASPRZYK Paweł Jan

34

Borkowo

4

BENDYKOWSKI Jacek Karol

51

Gdańsk

5

MORZYŃSKA Dobrawa

28

Pruszcz Gdański

6

GRZELAK Grzegorz Andrzej

65

Gdańsk

7

POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek Michał

31

Gdańsk

8

KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka Daria

35

Gdańsk

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

POMIRSKA Zofia Małgorzata

50

Gdańsk

2

PRUSIK Katarzyna

47

Gdańsk

3

PIEKARSKI Romuald Michał

64

Gdańsk

4

MILLER Zenon Feliks

57

Gdańsk

5

ADAMOWICZ Alina Maria

64

Gdańsk

6

KONCZAL Aleksandra Maria

53

Gdańsk

7

BLOK Damian

23

Gdańsk

8

KARC Janusz

58

Gdańsk

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

GWIAZDA Anna Teresa

68

Gdańsk

2

GUZIKIEWICZ Karol Roman

54

Trąbki Wielkie

3

HELMIN Wojciech

38

Gdańsk

4

SIKORA Danuta Teresa

57

Gdańsk

5

MERKISZ Maciej Zbigniew

56

Gdańsk

6

KOMOSA Teresa

67

Gdańsk

7

IWASZKIEWICZ Jarosław Józef

60

Gdańsk

8

KIZER Sławomir Krzysztof

43

Gdańsk

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PRUŚ Sylwester Zbigniew

59

Gdańsk

2

WYSOCKA Monika Żaneta

33

Gdańsk

3

BORCZYK Daniel Jan

19

Gdańsk

4

OSTROWSKI Paweł Krystian

20

Tczew

5

KRZYWKOWSKA Jolanta Maria

63

Tczew

6

MICHALSKA Kamila Anna

35

Tczew

7

CHMIELEWICZ Natalia Edyta

28

Tczew

8

ZYSKOWSKI Maksym

25

Gdynia

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KOŁAKOWSKA Anna Maria

54

Gdańsk

2

ZIENKIEWICZ Artur Krzysztof

31

Gdańsk

3

BŁASZKOWSKI Piotr Jan

54

Gdańsk

4

MALICKI Marcin

32

Gdańsk

5

ŁANGOWSKA Małgorzata Róża

42

Skarszewy

6

NOWAK Grzegorz Mateusz

31

Gdańsk

7

GOŹDZIEWSKI Jakub Szymon

31

Gdańsk

8

ZACH Krystyna Halina

50

Gdynia

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ZALEWSKA Anna Maria

33

Borkowo

2

NIECIECKA Magdalena Ewa

23

Gdańsk

3

MIKOŁAJUN Urszula

64

Bojano

4

FILASEK Jacek

49

Chojnice

5

MORZY Jan Zdzisław

72

Gdańsk

6

ZAJDER Jakub Wojciech

46

Gdańsk