[x] Zamknij

Interplastic OLIMPIA Osowa awansowała już do Superfinału!

2016-12-18

Dwa zwycięstwa przywożą do Gdańska nasze seniorki, które pokonały na wyjeździe PKS MOS Zbąszyń  I już teraz, przed zakończeniem rozgrywek ligowych, mogą się cieszyć awansem do Supefinału!

W pierwszym spotkaniu z PKS MOS Zbąszyń stopniowo powiększaliśmy przewagę, wygrywając każdą tercję. Ostatecznie wygraliśmy 8-2. Bramki zdobyły:

• Maja Stenka - 3 bramki;
      • Weronika Grądzka - 2 bramki;
      • Malwina Zagórska;
      • Anna Raczkowska;
      • Laura Łącka.

Najlepszą zawodniczką została bramkarka, Mariola Szarmach, która wykazała się skutecznością na poziomie 87,5 %.

Niedzielny mecz rewanżowy zakończył się naszym zwycięstwem 5-2 i tylko druga tercja była na remis. Autorkami bramek były:

• Marta Chudyszewicz;
      • Weronika Grądzka;
      • Malwina Zagórska - 3 brsmki, która została zawodniczką meczu.

Te wyniki sprawiły, że już teraz możemy cieszyć się z awansu do SuperFinału, niezależnie od ostatnich naszych pojedynków z MLUKS Jedynka Trzebiatów, które zaplanowano na 7. i 8.01.2017.