[x] Zamknij

Osowianki jadą na Superfinał!!!

2016-04-17

Na 10 sekund (!) przed końcem III tercji zawodniczki ENERGI OLIMPII Osowa zdobyły bramkę na miarę przepustki do Superfinału. A więc jest szansa na kolejny tytuł Mistrza Polski!

NIEDZIELA; 17.04.2016.

A było już bardzo gorąco, bo jeszcze w 52. minucie meczu cały czas prowadziły krakowianki 7:4 i wydawało się, że wynik spotkania jest przesądzony, a gdańszczanki będą w tym roku ponownie grały o brąz.

Jednak nastąpiła mobilizacja w zespole i nasze unihokeistki ponownie pokazały, że walka toczy się do ostatniej chwili meczu. Jego ostateczny wynik brzmi: 8:7 (1:3,2:2,3:2). Bramki dla ENERGI OLIMPII zdobyły:

• pięciokrotnie - Maja Stenka, która została uznana najlepszą zawodniczką meczu;
      • Hanna Samson;
      • Anna Szychta;
      • Ewelina Nowaczyk.

Ostatnim akcentem tegorocznych rozgrywek jest SuperFinał Salming Ekstraligi - 14 maja w Nowym Targu! Osowska drużyna zmierzy się o złoto z Jedynką Trzebiatów.

--->Zobaczcie wszystkie zdjęcia z sobotniego meczu

SOBOTA; 16.04.2016.

Niestety po zdecydowanej wygranej 6:1 dwa tygodnie temu na wyjeździe, w Krakowie, dzisiaj gdańskie unihokeistki, grając "u siebie" uległy drużynie gości 3:5 (1:1,0:3,2:1). Bramki dla osowianek strzeliły: dwukrotnie- Anna Raczkowska, która została wybrana najlepszą zawodniczką spotkania i Marta Chudyszewicz.

Teraz o awansie do Superfinału rozstrzygnie ostatnie, trzecie spotkanie. W niedzielne przedpołudnie, o godz. 11:00, gdańszczanki podejmą krakowianki "u siebie", co tym razem oznacza występ w gościnnej Gdyni, w Akademickim Centrum Sportu Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte przy ul. .