[x] Zamknij

Logowanie

hasło:
zapamiętaj mnie

Szukaj

Ogłoszenia

Nauka, praca
kursy, szkolenia, korepetycje, oferty pracy, poszukuje pracy
Sprzatanie domu
2017-11-24 12:40:18
Zatrudnię pania do sprzatania domu w Chwaszczynie 1 raz w tygodniu lub co 2 tygodnie
502370298
Język polski
2017-11-21 16:42:38
Język polski- nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE, terapeuta pedagogiczny, cena 50zł/godz
516763489
JĘZYK NIEMIECKI KOREPETYCJE
2017-11-20 14:27:31
Germanistka z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania.
502 370 298
>>MATEMATYKA<<
2017-11-14 19:31:07
panią , która poszukuje pomocy dla syna z I klasy Technikum, prosze o kontakt
516 140 124
Angielski - korepetycje / konwersacje
2017-11-09 16:09:41
Korepetycje i / lub konwersacje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i również dorosłych.
Tel. 669 970 898
Zaopiekuje się dzieckiem lub dziećmi .
2017-11-08 21:14:10
Witam, chętnie podejmę się pilnowania dziecka lub dzieci ( weekendy lub inne godziny do ustalenia ) we własnym domu, gwarantuję wyżywienie oraz dobrą zabawę. Jestem sumienną, uczciwą i pracowitą osobą. Jestem mama dziewięcioletnich dziewczynek-bliźniaczek:) .Na co dzień pracuję w żłobku:) Szczegóły do uzgodnienia.
Agnieszka 509500539
MŁODSZY DORADCA
2017-11-08 11:12:36
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -obsługa Klientów -budowanie trwałej relacji z Klientem WYMAGAMY: -wykształcenia średniego -wysokiej kultury osobistej -dyspozycyjności 10-20h i dwa weekendy 10-18h W ZAMIAN OFERUJEMY: -umowę o pracę na pęłny lub niepełny etat -podstawę + premię
JOANNA SIERADZKA 571-306-055
2017-11-06 08:21:21
korepetycje dla uczniów podstawówki i gimnazjum. Nauczam dobrze i skutecznie.
516 140 124
ANGIELSKI - Konwersacje dla dorosłych
2017-11-05 16:34:30
Zajęcia, mające na celu rozwijanie dotychczasowych umiejętności, poprzez konwersacje, doskonalenie zasobu codziennych zwrotów i słownictwa.
Tel 502353803
Angielski - Native Speaker - Dorośli
2017-11-05 16:30:01
Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Konwersacje, Business Coaching, Executive Coaching, Przygotowanie do Rozmów w Sprawie Pracy.Zapewniam wieloletnie doświadczenie i miłą atmosferę. Zapraszam.
502353631
pierwsza strona poprzednia strona następna strona ostatnia strona
[1] 2